T-shirty cut-odporne Koszulka VBR-Belgium

T-shirty VBR-Belgium cut-odporne są dobrym zabezpieczeniem przed skaleczeniami. Koszulka cut-odporne może zapobiec cięciu lub przynajmniej zmniejszyć długość i głębokość przyciętej rany. Noszenie odpornych na przecięcie podkoszulków może zmniejszyć głębokość rany kłutej, która jest spowodowana przez atak nożem lub odłamkiem szkła.

Pools – Polisk

Koszulka z kevlaru w kolorze czarnym

Tani, tradycyjny koszulka Kevlar wykonany z żółtej wyściółki Kevlar o cut-odporne poziom 2 i czarna bawełniana warstwa zewnętrzna. Marka VBR-Belgium.

Cena = 89,95 Euro

XS     M   L   XL   2XL   3XL

Wybierz swój rozmiar

Czarny cienki Koszulka Kevlar

Jednowarstwowa koszulka Kevlar wykonana w kolorze czarnym (ciemnoszary) 3-kierunkowy Kevlar o cut-odporne poziom 2. Lekka i dobra oddychalność, idealna do noszenia w okresie letnim. Marka VBR-Belgium.

Cena = 147 euro

XS   S   M   L   XL   2XL   3XL

Wybierz swój rozmiar

Cut-odporne na przecięcie szara koszulka Cutyarn-Coolmax mesh

Typowy szary T-shirt Cutyarn na poziomie 5 z miękką podszewką z siatki Coolmax. Czuje się miękko i świeżo na skórze. Bardzo wygodne w noszeniu. Marka VBR-Belgium

Cut-odporne czarny koszulka Coolmax-Cutyarn-Polyester

Standardowy cut-odporne koszulka z czarną warstwą zewnętrzną Coolmax, podszewką Cutyarn poziomu 5 i wewnętrzną warstwą z siatki poliestrowej. Marka VBR-Belgium.

Cut-odporne czarny koszulka Coolmax-Cutyarn-Polyester

Standardowy cut-odporne T-shirt z długimi rękawami. Czarna warstwa zewnętrzna Coolmax, podszewka Cutyarn poziomu 5 i wewnętrzna warstwa z siatki poliestrowej. Marka VBR-Belgium.

Cut-odporne biała koszulka Coolmax-Cutyarn-Coolmax

Biała, cut-odporne koszulka z miękką białą warstwą zewnętrzną Coolmax, podszewką Cutyarn poziomu 5 i wewnętrzną warstwą siatki Soft Coolmax. Poczuj się miękki i świeży na skórze. Marka VBR-Belgium.

Biała koszulka cut-odporne Spectra-Coolmax mix

Jednoskładnikowy krój Spectra-Coolmax T-shirt o obniżonej cut-odporne 5. Lekka i dobra oddychalność, idealna do noszenia w lecie. Marka VBR-Belgium.

Biała koszulka cut-odporne Spectra-Coolmax mix

Jednowarstwowa koszulka Spectra-Coolmax mix T-shirt o kroju odpornym nacut-odporne 5 z długimi rękawami. Lekka i dobra oddychalność, idealna do noszenia w lecie. Marka VBR-Belgium.