Rezu-odolné tričká VBR-Belgium

Tieto VBR-Belgicko rezu-odolné tričká sú dobrou ochranou proti rezanej rán. Rezu-odolné tričká môžu zabrániť rezom alebo aspoň znížiť dĺžku a hĺbku rezanej rany. Nosenie rezu odolných tričiek môže znížiť hĺbku rany, ktorá je spôsobená útokom s nôžkom alebo sklom.

Slovaaks – Slovensky

Lacný Kevlar T-shirt čierny

Lacné tradičné tričko značky Kevlar vyrobené zo žltého kevlarového podšívky rezu-odolné úroveň 2 a vonkajšiu vrstvu čiernej bavlny. Značka VBR-Belgium.

Cena = 89,95 EUR

XS   S   M   L   XL   2XL   3XL

Vyberte svoju veľkosť

Čierna tenká Tričko značky Kevlar

Jednoradové tričko značky Kevlar z tmavého šedého trojvrstvového kevlaru s  rezu-odolné úroveň 2. Ľahká a dobrá priedušnosť je ideálna na nosenie počas leta. Značka VBR-Belgium.

Cena = 147 Euro

XS   S   M   L   XL   2XL   3XL

Vyberte svoju veľkosť

Rezu-odolné šedé tričko Cutyarn-Coolmax

Typický šedý tričko Cutyarn úrovne 5 s mäkkou podšívkou zo sieťoviny Coolmax. Na pokožke sa cítia mäkké a čerstvé. Veľmi pohodlné na nosenie. Značka VBR-Belgium

Rezu-odolné čierne tričko Coolmax-Cutyarn-Polyester

Štandardné rezu-odolné tričko s vonkajšou vrstvou Coolmax, vnútorná vrstva Cutyarn 5 a vnútorná vrstva z polyesterového pletiva. Značka VBR-Belgium.

Rezu-odolné čierne tričko Coolmax-Cutyarn-Polyester

Štandardné rezu-odolné tričko s dlhým rukávom. Čierna vonkajšia vrstva Coolmax, vnútorná vrstva Cutyarn úrovne 5 a polyesterová sieťovina. Značka VBR-Belgium.

Rezu-odolné biele tričko Coolmax-Cutyarn-Coolmax

Biele rezu odolné tričko s mäkkou bielou vrstvou Coolmax, podšívkou Cutyarn úrovňou 5 a mäkkou vnútornou vrstvou Coolmax mesh. Na pokožke sa cítia mäkké a čerstvé. Značka VBR-Belgium.

Rezu odolné biele tričko Spectra-Coolmax mix

Jednovrstvové Spectra-Coolmax mix tričko rezu odolné úrovni 5. Nízka hmotnosť a dobrá priedušnosť, ideálny pre nosenie v letnom období. Značka VBR-Belgium.

Rezu odolné biele tričko Spectra-Coolmax mix

Jednovrstvové trieda Spectra-Coolmax mix tričko rezu odolné úroveň 5 s dlhými rukávmi. Ľahká hmotnosť a dobrá priedušnosť sú ideálne na nosenie počas leta. Značka VBR-Belgicko