Levné tričko Kevlar černé VBR-Belgium

Levné tričko Kevlar černé VBR-Belgium Cesky – Tsjechisch

Cena = 89,95 EUR

Koupit v obchodě vbr belgium / webový obchod vyberte svou velikost

Typické černé tričko značky Kevlar s vnější vrstvou z černé bavlny a žlutým kevlarem uvnitř. Kevlar je odolné proti proříznutí úroveň 2 a chrání před řezáním skleněnými čarami nebo kapesními noži. Kevlar je také oheň odolný a zabraňuje spálení ohně do pokožky. Snižuje popáleniny.

Jedná se o VBR-Belgii verze známé a levné odolné proti proříznutí kevlarové tričko, které bylo již nošeno různými bezpečnostními službami. Je to cenově dostupné řešení pro mladé bezpečnostní důstojníky nebo bezpečnostní strážce.

 

Tyto černé Kevlar trička byly vyrobeny pod značkou VBR-Belgie a surovina Kevlar pochází z americké firmy Dupont. Více triček Kevlar je možné objednat z firmy VBR-Belgie.

 

 

Vnější strana tohoto trička Kelvar je vyrobena z černé bavlny a vypadá jako pravidelné tričko. Kevlar je na kůži měkký. Tričko Black Kevlar je vyrobeno ze dvou vrstev a nabízí teplo, odolnost vůči řezům proti skleněným částicím a kapesním nožům. Barevná ochrana před bodnutím s rozbitým sklem a protipožární ochranou proti spálení polyesterového oblečení v kůži. Ochrana proti ohni na vánoční slavnosti, požární bomby nebo ohňostroje.