Lēti Kevlar T-krekls melns VBR-Belgium

Cena = 89,95 eiro

Iegādāties VBR Beļģijā veikals / interneta veikala izvēlieties savu izmēru

Tipisks melns Kevlar T-krekls ar melnu kokvilnas ārējo kārtu un dzelteno Kevlaru iekšpusē. Kevlar ir griezuma izturīgs 2. līmenis un pasargā no griešanas ar stikla šķembām vai kabatām. Kevlar ir arī ugunsizturīgs un novērš ugunsgrēka sadegšanu ādā. Samazina apdeguma brūces.

Šī ir VBR-Beļģijas versija, kas ir labi pazīstama un lēta slīpsvītra izturīga Kevlar T-krekls, ko jau lietojuši dažādi drošības dienesti. Tas ir pieņemams risinājums jauniem drošības darbiniekiem vai apsardzes darbiniekiem.

.

Šīs melnās Kevlar T-krekli tika ražotas ar zīmolu VBR-Belgium, un Kevlar izejmateriāls ir no amerikāņu firmas Dupont. Vairākus Kevlar T-kreklus var pasūtīt no VBR-Beļģijas.

.

 

Šīs Kelvar T-krekla ārējā puse ir izgatavota no melna kokvilnas un izskatās kā parasta T-krekls. Kevlar ir mīksts uz ādas. Melnais Kevlar T-krekls ir izgatavots no diviem slāņiem, un tas piedāvā siltumu, izturīgu aizsardzību pret stikla šķembām un kabatām. Necaurlaidīgs aizsargs pret salaušanu ar šķelto stiklu un ugunsdroša aizsardzība pret poliestera apģērbu dedzināšanu ādā. Aizsardzība pret uguni Ziemassvētku svētkos, ugunsdzēsības bumbās vai uguņošanas ierīcēs.