Lacný Kevlar Tričká čierny VBR-Belgicko

Lacný Kevlar T-shirt čierny VBR-Belgicko Slovenský – Slovaaks

Cena = 89,95 EUR

 

Typické čierne Kevlarové tričko s vonkajšou vrstvou z čiernej bavlny a žltým Kevlarom vo vnútri. Kevlar je odolný voči rezu 2 a chráni pred rezaním sklenenými črepami alebo vreckovými nožmi. Kevlar je tiež odolný proti ohňu a zabraňuje spáleniu ohňa do kože. Znižuje popáleniny.

Ide o VBR-belgickú verziu dobre známeho a nenákladného Kevlar trička odolného proti rezu, ktorú už nosili rôzne bezpečnostné služby. Je to cenovo dostupné riešenie pre mladých bezpečnostných dôstojníkov alebo bezpečnostných strážcov.

 

Tieto čierne Kevlar tričká boli vyrobené pod značkou VBR-Belgicko a surovina Kevlar pochádza z americkej firmy Dupont. Viacnásobné tričká Kevlar si môžete objednať od spoločnosti VBR Belgicko.

 

 

Vonkajšia strana tohto trička značky Kelvar je vyrobená z čiernej bavlny a vyzerá ako pravidelné tričko. Kevlar sa cíti jemne na koži. Tričko Black Kevlar je vyrobené z dvoch vrstiev a ponúka teplo, odolné voči rezu proti sklom a vreckovým nožom. Barevná ochrana pred bodnutím s rozbitým sklom a protipožiarnou ochranou pred spálením polyesterového oblečenia v pokožke. Ochrana proti požiaru pri vianočných slávnostiach, požiarnych bombách alebo ohňostrojoch.