Koszulka z kevlaru czarnym VBR-Belgium

Cena = 89,95 Euro

Do kupienia w VBR belgii sklepie internetowym wybrać rozmiar

Typowa czarna koszulka Kevlar z czarną bawełnianą warstwą zewnętrzną i żółtym Kevlarem od wewnątrz. Kevlar jest odporny na przecięcie na poziomie 2 i chroni przed przecięciem odłamkami szkła lub nożami kieszonkowymi. Kevlar jest również odporny na ogień i zapobiega przedostawaniu się ognia do skóry. Redukuje rany oparzeniowe.

To jest wersja VBR-Belgia znanej i niedrogiej koszulki Kevlar odpornej na slash, która była już noszona przez różne służby bezpieczeństwa. Jest to niedrogie rozwiązanie dla młodych funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa lub ochroniarzy.

 

Te czarne t-shirty z Kevlaru zostały wyprodukowane pod marką VBR-Belgium, a surowiec Kevlar pochodzi z amerykańskiej firmy Dupont. Wiele koszul Kevlar można zamówić w VBR-Belgia.

 

Zewnętrzna strona koszulki Kelvar wykonana jest z czarnej bawełny i wygląda jak zwykła koszulka. Kevlar czuje się miękko na skórze. Czarna koszulka Kevlar składa się z dwóch warstw i zapewnia ciepło, odporność na przecięcie na kawałki szkła i noże kieszonkowe. Odporna na dźwignię ochrona przed przeszywającym stłuczonym szkłem i ognioodporną ochroną przed wypaleniem odzieży poliestrowej w skórze. Ochrona przed ogniem podczas świąt Bożego Narodzenia, bomb ogniowych lub fajerwerków.