Cut izturīgas T-krekli VBR-Belgium

VBR-Beļģija cut izturīgi T-krekli ir laba aizsardzība pret plēstas brūces. Cut izturīgs t-krekli var novērst samazinājumus vai vismaz samazināt garumu un dziļumu griezuma brūces. Valkā cut izturīgs T-kreklus var samazināt dziļumu stab brūces, kas izraisa uzbrukumu ar nazi vai stikla Shard.

Lets – Lativias

Lēti Kevlar T-krekls melns

Lēts tradicionālais Kevlāra krekls ar dzeltenu Kevlora oderi ar cut izturīgs griezumu 2. līmenim un melnā kokvilnas ārējā slāņa. Zīmols VBR-Belgium.

Cena = 89,95 eiro

XS   S   M   L   XL   2XL   3XL

Izvēlieties savu izmēru

Melns plāns Kevlar T-krekls

Viena slāņa Kevlar T-krekls izgatavots no melnas (tumši pelēkas) 3 Way Kevlar ar cut izturīgi līmeni 2. Viegls svars un laba elpojamība ir ideāli valkāšanai vasarā. Zīmols VBR-Beļgium.

Cena = 147 eiro

XS   S   M   L   XL   2XL   3XL

Izvēlieties savu izmēru

Cut izturīgi pelēks T-krekls Cutyarn-Coolmax acs

Tipiska pelēka Cutiarn T-kreklu līmenis 5 ar mīkstu Coolmax acu oderi. Jūtas maigas un svaigas uz ādas. Ļoti ērti valkāt. Zīmols VBR-Beļgium

Cut izturīgi melna t-krekls Coolmax-Cutyarn-Polyester

Standarta cut izturīgi T-krekls ar melnu Coolmax ārējo slāni, Cutyarn līmeņa 5 oderējums un poliestera acs iekšējais slānis. Zīmols VBR-Beļgium

Cut izturīgi melna t-krekls Coolmax-Cutyarn-Polyester

Standarta cut izturīgi T-krekls ar garām piedurknēm. Black Coolmax ārējais slānis, Cutyarn līmeņa 5 oderējums un poliestera acs iekšējais slānis. Zīmols VBR-Beļgium.

Cut izturīgi balts krekls Coolmax-Cutyarn-Coolmax

Balta cut izturīgi T-krekls ar mīkstu baltu Coolmax ārējo slāni, Cutyarn līmeņa 5 oderējums un mīksts Coolmax acs iekšējais slānis. Jūtas maigas un svaigas uz ādas. Zīmols VBR-Beļgium.

Cut izturīgi balts T-krekls Spectra-Coolmax maisījums

Viena slāņa Spectra-Coolmax maisījums T krekls cut izturīgi pret 5. pakāpi. Viegls svars un laba elpojamība ir piemēroti valkāšanai vasarā. Zīmols VBR-Beļgium.

Cut izturīgi balts T-krekls Spectra-Coolmax maisījums

Viena slāņa Spectra-Coolmax maisījums T krekls cut izturīgi līmenis 5 ar garām piedurknēm. Viegls svars un laba elpojamība ir piemēroti valkāšanai vasarā. Zīmols VBR-Beļgium.