černá odolné trička VBR-Belgium

Trička VBR-Belgie černá odolné proti střihu jsou dobrou ochranou před roztrhnutím. černá odolné trička může zabránit řezům nebo alespoň snížit délku a hloubku řezané rány. Nošení černá odolné trička může snížit hloubku bodné rány, která je způsobena napadení nožem nebo skleněné střep.

Tsjechisch – Cesky

Levné tričko Kevlar černé

Levné tradiční Kevlar tričko vyrobené ze žluté podšívky Kevlar s a odolnost proti stříhání černá dolné úroveň 2 a vnější vrstvu z černé bavlny. Značka VBR-Belgium.

Cena = 89,95 EUR

XS   S   M   L   XL   2XL   3XL

Vyberte svou velikost

Černou tenkou Kevlar tričko

Jednovrstvé tričko Kevlar vyrobené z černé (tmavě šedé) 3cestný kevlar s odolností černá dolné úroveň 2. Nízká hmotnost a dobrá prodyšnost jsou ideální pro nošení v létě. Značka VBR-Belgium.

Cena = 147 Euro

XS   S   M   L   XL   2XL   3XL

Vyberte svou velikost

černá odolné šedé tričko Cutyarn-Coolmax

Typické šedé tričko Cutyarn úrovně 5 s měkkou podšívkou Coolmax. Má pocit měkké a svěží na pokožce. Velmi pohodlné při nošení. Značka VBR-Belgium

černá odolné černé tričko Coolmax-Cutyarn-Polyester

Standardní černá odolné tričko s černou vrstvou Coolmax, vrstvou Cutyarn 5 a vnitřní vrstvou z polyesterového pletiva. Značka VBR-Belgium.

černá odolné černé tričko Coolmax-Cutyarn-Polyester

Standardní černá odolné tričko s dlouhým rukávem. Černá Coolmax vnější vrstva, Cutyarn úroveň 5 podšívka a polyesterová síťová vnitřní vrstva. Značka VBR-Belgium.

černá odolné bílé tričko Coolmax-Cutyarn-Coolmax

Bílé černá odolné tričko s měkkou bílou vrstvou Coolmax, vrstvou Cutyarn úrovně 5 a měkkou vnitřní vrstvou Coolmax mesh. Má pocit měkké a svěží na pokožce. Značka VBR-Belgium.

černá odolné bílé tričko Spectra-Coolmax mix

Jednodílná vrstva Spectra-Coolmax mix T-shirt černá odolné úroveň 5. Nízká hmotnost a dobrá prodyšnost jsou ideální pro nošení v létě. Značka VBR-Belgium.

černá odolné bílé tričko Spectra-Coolmax mix

Jednoplášťový mixér Spectra-Coolmax mix T-shirt černá odolné na úroveň 5 s dlouhými rukávy. Nízká hmotnost a dobrá prodyšnost jsou ideální pro nošení v létě. Značka VBR-Belgium.